Datum a čas
7.4.2018
10:00 - 14:00

Místo konání
Praha

Kategorie


INFORMACE

Časy se mění – staré odchází a nové přichází 😉 – takže jen informuju, že akce Badminton proběhne v termínu dle avizovaného plánu, ale nikoli jako CHANGE AKCE.

Kdyby bylo na mne, tak bych objednala více kurtů a rozhodně až od 14 hod. do 18 hod. a pak bych šla posedět na večerní pokec. Nicméně jsem organizaci této akce přenechala a pak to dopadlo tak, že jsem jí neustále urgovala, zda již ty kurty jsou zajištěny a kolik jich bude, že 3 mi přijde málo. Ale budiž.

Další “problémek” dle mého názoru může být čas – já trvala na začátku hry od 14 hod. – nakonec členka týmu, která akci zajišťovala – objednala kurty od 10 hod. (prý už byl pozdější čas obsazen) – což se domnívám bude velký problém pro mimopražské hráčky – to aby vstávaly někdy ve 4 hod. ráno, když by chtěly přijet hrát holky např. z Olomouce apod.

Nicméně kdo se na pinkání těší, tak nebojte, proběhne!

Ale bez mé účasti.

Já osobně již budu pouze na akcích, který si organizačně ošéfuju celé sama od A do Z, protože když vidím, jak je pro některé “složité” zarezervovat během měsíce a půl kurty a pak se udělá rezevace v době, když už jsou odpolední termíny obsazené, tak se mi to úplně nelíbí – kdyby bylo po mém, je to rezervované už od začátku ledna na vybraný čas.

Jinak já chci zachovat nekomerčnost setkávání (veškeré vstupné, které kdy na akcích bylo, šlo a půjde i na dále na pokrytí nákladů) a dále Vás chci informovat, že jsem také tento týden “rádoby podpůrný tým” Changu rozpustila, protože jsem ztratila důvěru a ten “PRAVÝ CHANGE, který frčí již 6 let – jsem už a opět pouze já – protože pouze já “I am CHANGE” – “ZDENKA CHANGE”  😉 😀 😀

 

***BADMINTON L TURNAJ 2018***

– takže která z Vás ráda pinká do košíčku a chce se přidat na hru (ke dni 29.1. k cca už asi 10 dalším pinkajícím), tak se mi ozvěte do konce tohoto týdne – dle zájmu se pak zarezervují hromadně kurty. A pokud v tom pinkání nejsi zrovna přebornice nevadí, vždyť jde i o zábavu a seznámení ; -)

P.S. “Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká…” SENECA

 

7+
Zdenka CHANGEINFORMACE Časy se mění - staré odchází a nové přichází 😉 - takže jen informuju, že akce Badminton proběhne v termínu dle avizovaného plánu, ale nikoli jako CHANGE AKCE. Kdyby bylo na mne, tak bych objednala více kurtů a rozhodně až od 14 hod. do 18 hod. a pak bych šla...