Datum a čas
18.5.2019
11:00 - 15:00

Místo konání
Letenské sady

Kategorie


Zveme vás na další ročník charitativního běhu FUN&RUN. Jeho cílem je ukázat, že homofobie a stigmatizace lidí s HIV nemají v naší společnosti místo.

FUN&RUN je letos součástí Dne pro lásku, který se bude v Letenských sadech odehrávat celé odpoledne v sobotu 18. května. Po běhu se těšte na velký koncert a dětský program.

  • Termín: Sobota 18. května 2019
  • Místo: Letenské sady, Praha 7
  • Trasy: 5 a 10 km, dětský běh 300 m
  • Kategorie: Ženy, muži, děti
  • Čas: prezence 11:00 – 12:20, start hlavních běhů 13:00, start dětského běhu 14:00
  • Přihlašování: Registrace probíhají online. Na místě bude možný omezený počet registrací.
  • Doprovodný program: Koncert pro lásku; dětský program; bezplatné testování HIV a syfilis.

FUN&RUN se koná u příležitosti Světového dne boje proti homofobii, bifobii a transfobii #idahot, který každoročně připadá na 17. května. Právě v tento den v roce 1990 rozhodla Světová zdravotnická organizace o odstranění homosexuality ze seznamu nemocí.

Registrace do běhu

Přihlašování probíhá prostřednictvím online formuláře.

Neotálejte s přihlášením! Březnové registrace znásobí Nadační fond pomoci Karla Janečka zlatým řezem. To znamená, že ke každé registraci v hodnotě 300 Kč přidá dalších 185,4 Kč.

Díky Nadačnímu fondu pomoci bude mít letošní FUN&RUN vyšší výtěžek, který bude použit na podporu online LGBT poradny Sbarvouven.cz a Domu světla pro HIV+ klienty.

Více informací na www.funandrun.cz

 

 

0
Prague PrideZveme vás na další ročník charitativního běhu FUN&RUN. Jeho cílem je ukázat, že homofobie a stigmatizace lidí s HIV nemají v naší společnosti místo. FUN&RUN je letos součástí Dne pro lásku, který se bude v Letenských sadech odehrávat celé odpoledne v sobotu 18. května. Po běhu se těšte na velký...