Datum a čas
17.5.2020
12:00 - 17:00

Místo konání
Žluté lázně

Kategorie


10. ročník charitativního běhu proti homofobii a stigmatizaci HIV+ lidí FUN&RUN se uskuteční v neděli 17. května ve Žlutých lázních v Praze-Podolí. Akce se koná u příležitosti Mezinárodního dne boje proti homofobii, bifobii a transfobii #IDAHOT

Poběží se tradičně tratě 5 a 10 km, tentokrát v příjemném prostředí břehu Vltavy. Terén je asfaltový (cyklostezka). Letos poprvé FUN&RUN nabízí 3 soutěžní kategorie: Ženy, Muži, Nebinární osoby.

Doprovodný program zahrnuje dětský běh na 300 m, zábavný běh na podpatcích, občerstvení, zábavu na dětském hřišti. Česká společnost AIDS pomoc tradičně přistaví sanitky s laboratoří, v nichž budou probíhat testy na HIV, syfilis, žloutenky.

Veškerý výtěžek ze startovného jde na podporu online LGBT poradny Sbarvouven.cz a Domu světla pro HIV+ klienty. Startovné činí:

  • 300 Kč při platbě v únoru
  • 400 Kč při platbě v březnu
  • 450 Kč při platbě v dubnu až do 16.5.
  • 500 kč v hotovosti na místě

Registrace do běhu je možná od 1. února 2020. Dětský běh je zdarma a přihlašování proběhne až na místě.

Akce není jen pro běžce. I pokud neběháš, můžeš se 17. května ve Žlutých lázních pobavit, potkat lidi, dát si dobré jídlo a pití, vyslunit se na břehu řeky.

Více informací: www.funandrun.cz 

Mrkni na video z loňského roku, kdy se běželo na Letné.

Akce je English-friendly.

Prague Pride10. ročník charitativního běhu proti homofobii a stigmatizaci HIV+ lidí FUN&RUN se uskuteční v neděli 17. května ve Žlutých lázních v Praze-Podolí. Akce se koná u příležitosti Mezinárodního dne boje proti homofobii, bifobii a transfobii #IDAHOT Poběží se tradičně tratě 5 a 10 km, tentokrát v příjemném prostředí břehu Vltavy....