Datum a čas
7.8.2017 - 13.8.2017
Celý den

Místo konání
Praha

Kategorie


Festival Prague Pride s gay, lesbickou, bisexuální a transgender tematikou (LGBT) se za uplynulých šest let stal významnou součástí pražského kulturního léta. Také letos otevře nová a tabuizovaná témata, vytvoří prostor pro setkání heterosexuální majority s LGBT komunitou a přiveze unikátní hosty ze zahraničí.

Prague Pride 2017

Prague Pride se uskuteční od 7. do 13. srpna.

Tématem sedmého ročníku Prague Pride je tolerance a respekt.

Prague Pride začíná zahajovacím koncertem v PrideVillage na Střeleckém ostrově v pondělí 7. srpna. Duhový průvod Prahou se uskuteční v sobotu 12. srpna a půjde již tradiční trasou z Václavského náměstí na Letnou.

Kompletní program Prague Pride 2017 najdete již dnes na www.praguepride.cz a také v mobilní aplikaci Convene od Thomson Reuters pro iOS a Android. Většina akcí Prague Pride je ZDARMA.

Další informace také v článku Prague Pride 2017 ukáže rozdíly mezi tolerancí a respektem

Obrázek Prague Pride

0
redakceFestival Prague Pride s gay, lesbickou, bisexuální a transgender tematikou (LGBT) se za uplynulých šest let stal významnou součástí pražského kulturního léta. Také letos otevře nová a tabuizovaná témata, vytvoří prostor pro setkání heterosexuální majority s LGBT komunitou a přiveze unikátní hosty ze zahraničí. Prague Pride se uskuteční od 7....