Datum a čas
16.6.2017
9:30 - 17:30

Místo konání
Hilton Prague

Kategorie


Prague Pride již sedmý ročník konference Pride Business Forum zaměřené na LGBT rovnost ve firmách. Letos se na konferenci spolupodílí Out & Equal, významná nezisková organizace z USA, která se zabývá tématem LGBT diverzity na pracovišti. Podtitulem konference je „Pride Business Forum: Out & Equal in Central Eastern Europe.“ O své zkušenosti  s LGBT zaměstnanci se podělí zástupci a zástupkyně společností IBM, Vodafone, GE, Credit Suisse či Airbnb.

Vzácnou hostkou bude Selisse Berry, zakladatelka a výkonná ředitelka organizace Out & Equal Workplace Advocates. Díky jejímu neúnavnému úsilí dnes vytváří programy pro LGBT rovnost na pracovišti 96 % společností z žebříčku Fortune 500. Když se svými aktivitami začínala, byla to pouhá 4 %.

Pride Business Forum se koná v pátek 16. června 2017 v hotelu Hilton Prague. Vstup na akci je zdarma, nutná je předchozí registrace na www.pridebusinessforum.com. Registrovat se můžete do 13. června.

 

0
Prague PridePrague Pride již sedmý ročník konference Pride Business Forum zaměřené na LGBT rovnost ve firmách. Letos se na konferenci spolupodílí Out & Equal, významná nezisková organizace z USA, která se zabývá tématem LGBT diverzity na pracovišti. Podtitulem konference je „Pride Business Forum: Out & Equal in Central Eastern Europe.“...