Datum a čas
20.10.2017
19:00 - 23:30

Místo konání
Praha

Kategorie


Vyrazíme do kina – film se vybere dle aktuální nabídky – pak dáme drink a probereme ten film – prostě takový “předvoj” seznamovacího bowlingu, který proběhne druhý den – 21.10. 😀

Různí hrdinové, odlišné příběhy, které však spojuje téma moci a bezmoci v mnoha jejích podobách – takové filmy nabídne sekce s příznačným názvem (BEZ)MOC / DIE (OHN)MACHT na DAS FILMFEST!

DAS FILMFEST – Festival německy mluvených filmů – tam půjdeme 20.10. jako předvoj Bowlingu 😉 Nebude to tedy žádný “Multi CineStar”, ale klasické kino na pohodu:-)

Konkrétní kino, film a čas srazu (až k večeru) a začátek promítání sdělím jen po telefonu a e-mailu.

Místa v kině ještě jsou – takže kdo seriózní a pohodovej se chce ještě přidat na akci KINO 20.10.2017 večer – tak se mi ozvěte co nejdříve. Aktuálně je nás na kino k dnešnímu dni 11. Provedla jsem rezervaci na 12 míst s tím, že můžu ješte přiobjednat místa do další řady. Cena vstupenky 110,-Kč.

2+
Zdenka CHANGEVyrazíme do kina - film se vybere dle aktuální nabídky - pak dáme drink a probereme ten film - prostě takový 'předvoj' seznamovacího bowlingu, který proběhne druhý den - 21.10. 😀 Různí hrdinové, odlišné příběhy, které však spojuje téma moci a bezmoci v mnoha jejích podobách – takové filmy nabídne...