Datum a čas
12.1.2018
17:00 - 22:30

Místo konání
Praha

Kategorie


Milé dámy,
 
jako každý rok se koná Vánoční večírek RR. Vloni se to nějak nepodařilo vmáčknout do předvánočního času a tak je to spíš Novoroční večírek. Je to tradiční setkání, kde si povídáme, popíjíme a letos poprvé bude program trochu jiný než tradičně .
 
KDY: 12.1.2018 (pátek) od 17.00 h dětská část, od cca 19ti hod dospělá část s vánoční tombolou a hlavně se scénickým čtením ….
KDE: Coffee & bar Sapfó
Tel.: +420 720 297 420
E-mail: coffeebar@sapfo.cz
web: www.sapfo.cz
Metro : Nám. Jiřího z Poděbrad „A“
VSTUPNÉ: jeden zabalený anonymní dárek a dobrovolný příspěvek na umělkyně z Brna 🙂
 
Srdečně zveme známé i neznámé tváře, doražte. Ježíšek by měl dorazit před devátou (jestli jste byly hodné). Můžete vzít ochutnávku vašeho zbylého cukroví, jinak si zde k jídlu dáte např. utopence, nebo toasty.
 
K programu pro děti:
Prosíme maminky, aby dětem vzaly na flešce nějaké dětské oblíbené písničky, aby se to Vašim dětem líbilo a aby si zatancovaly. Jinak zvláštní program nepřipravuji, vše je na bázi Vaší iniciativy, jaké hry si pro děti přinesete, tak si budou hrát. Ke konci dětských hodin k té 19té hodině by měl na krátké vystoupení dorazit i Kouzelník Daník. Tak doufám, že kouzelníka podpoříte a zatleskáte jeho trikům. Pokud bude chtít nějaké dítě vystoupit, bude vítáno.
 
K programu pro dospělé:
V rámci Vánočního večírku, který proběhne začátkem ledna 2018 se k nám do Prahy vydají Clon-Dyke a Adele Hazelnuts z dalekého Brna, aby nám zde uvedly provokativní scénické čtení na motivy Vagina Monologů, které jsme mohly shlédnout v létě 2017 na Dámské jízdě a tímto jí musíme všem vřele doporučit! Sledujte naše stránky pro bližší info.
 
Jedinečné vystoupení dvou lesbických ikon – neodolatelné Clon-Dyke a nezapomenutelné Adele Hazelnuts.
 
Neoficiální „provokativní scénické čtení“, které se koná hlavně pro pobavení našich přítelkyň, kamarádek a známých, ale i také nás samotných. Přijďte se tedy s námi pobavit!
 
Těšit se můžete na opravdu nezapomenutelný zážitek a taky na překvapení! 🙂
Akce rozhodně NENÍ VHODNÁ PRO DĚTI! Děti zanechte doma 🙂
Vystoupení začne po 21. hodině a bude s přestávkou. Rády bychom k jeho sledování pozvaly i obsluhu Sapfó, tak by bylo fajn, aby jste si objednaly své drinky před začátkem a nebo během přestávky a nechaly holky se také trochu pobavit, určitě si to za několikaleté vzorné vedení podniku pro naši komunitu zaslouží.
Po skončení představení proběhne autogramiáda a dál už bude volná zábava.
Přijďte a pozvěte i své známé….
1+
BlankaMilé dámy,   jako každý rok se koná Vánoční večírek RR. Vloni se to nějak nepodařilo vmáčknout do předvánočního času a tak je to spíš Novoroční večírek. Je to tradiční setkání, kde si povídáme, popíjíme a letos poprvé bude program trochu jiný než tradičně .   KDY: 12.1.2018 (pátek) od 17.00 h dětská...