Datum a čas
5.8.2019
18:00 - 22:00

Místo konání
Pride Village

Kategorie


Festival Prague Pride opět otevřeme zahajovacím koncertem na Střeleckém ostrově. Jeho hlavní hvězdou bude Daniela Sea, herečka a aktivistka, která v legendárním seriálu The L Word (Láska je láska) ztvárnila postavu trans kluka Maxe. V Praze vystoupí společně se švédskou DJkou Gunn Lundemo.

Letošní zahajovací lineup se nám podařilo genderově vyvážit, takže vystoupí i 80letá polská DJka Wika, pěvecký sbor českých babiček ELPIDA se zpěvačkou Never Sol v projektu Old’s Cool a všechno to bude moderovat báječná Adéla Elbel (máte už její překlad gay pohádky Princ&Princ?).

Ale samozřejmě na pódiu budou i muži 😉 Propagátor genderless módy LEOPOLD představí novou generaci hrdých LGBTIQ* umělců. A svými Zlatíčky nás obšťastní rapper, česko-italský ropný magnát a mistr světa ve sbírání nominací Kapitán Demo.

Přijďte si užít festival už od prvního dne! Zahajovací koncert není až tak o hudbě, ale především o tom, že se společně sejdeme a ukážeme, že jsme tady.

Vstupné:

  • 100 Kč v předprodeji v síti Goout.cz
  • 150 Kč na místě
  • 50 Kč na místě  – zvýhodněná cena pro občany/ky s trvalým pobytem na Praze 1

Komplet program najdete na www.praguepride.cz/program

Prague PrideFestival Prague Pride opět otevřeme zahajovacím koncertem na Střeleckém ostrově. Jeho hlavní hvězdou bude Daniela Sea, herečka a aktivistka, která v legendárním seriálu The L Word (Láska je láska) ztvárnila postavu trans kluka Maxe. V Praze vystoupí společně se švédskou DJkou Gunn Lundemo. Letošní zahajovací lineup se nám podařilo genderově...