• beze jmena (bezpečněji na netu) zveřejnil aktualizaci ve skupině Logo skupiny lesba.czlesba.cz před 1 měsícem, 3 týdny

  Dobrý den, Moniko S. Benešová,

  Dekuji Vam, za příležitost inzerovat a hledat ženu na seznamce, kde je podle me snazší rozlišit ženu lesbu, než v reálném svete👍😀
  Usnadnilo by mi výběr a bylo tím pro me seznamování víc důstojné,když byste zavedla třídění inzerentek dle věku a místa. 
  Mluvím z vlastni zkušenosti, se seznamkou, jako inzerentky i té která odpovídá na inzeráty.
  Nyní je tomu tak, že otevírám téměř každý inzerát, abych na jeho konci zjistila kolik dané inzerentce je let a odkud je, než jí odpovím.
  Kdyz chci odpovedet inzerentce, tak se jí povětšinou nejprve potřebuji zeptat kolik jí je let 🤔 abych si pak třeba nepřipadala jako pedofil🤔🙄 protože už je mi vic než náct .
  Chci se vyhnout tomu pokládat ji tuto otázku 🤭. Myslím, že to vede k častým, odmítavým reakcím po výměně základních informací (věk, město).
  K pocitům ,, frustrace“ 😔 a deprese 😢.

  • lesba.cz odpověděl na před 1 měsícem

   Dobrý den, ono to se zveřejňováním věku není vůbec snadné. V první řadě jde o osobní údaj, který podléhá chránění podle GDPR. V druhé řadě jde o to, jaké programy jsou k dispozici zdarma pro náš základní systém a zároveň jsou vhodné pro naše potřeby. Ten, který používáme, neumí pracovat s věkem (a to navíc tak, aby splnil požadavky DGPR). Obávám se, že zavedení nějaké funkce, která by pracovala s věkem, se jen tak brzy nedočkáme.

   • Dobrý den,
    Děkuji Vám za odpověď.
    Zda se, ze nelze odesílat webu Lesba vzkaz do kontaktního formuláře. Objeví se hlaska: chyba v odeslání. Z toho důvodu je možné uskutečnit umístění, vzkazu Lesbe, jedine do skupiny Lesba.

    Chápu důvody z jakých nemůžete zavest třídění dle „věku“. Platí stejny duvod i pro „město“ ?

    • lesba.cz odpověděl na před 1 měsícem

     Dobrý den, děkuji za nahlášení chyby v kontaktním formuláři. Budu muset zřejmě najít jinou kombinaci formuláře a spamfiltru. Zdá se, že je tam nějaký konflikt.
     Pokud jde o nějaké specifické položky u seznamky, například město, jsou v zásadě dva spolu související důvody, proč je zde nemáme. Prvním a hlavním je to, že jsem systém stavěla (skládala z komponent, které jsou zdarma a které by k sobě měly alespoň trochu pasovat, tedy spolu fungovat) už s vědomím požadavků GDPR (tedy zpřísnění požadavků na ochranu osobních údajů a na nakládání s nimi). Z toho důvodu jsem vybírala i inzertní systém tak, aby pracoval především s údaji, které už stejně členka při registraci do systému zadala (aby byl schopen odeslat odpověď na inzerát tak, že neukáže mailovou adresu inzerentky) a zbytek nechal plně na vůli inzerentky. Jde proto o klasickou „řádkovou inzerci“ a nikoli o specificky seznamovací systém s profily a mnoha různými kolonkami. Zvolený systém inzerce proto žádné dodatečné kolonky zkrátka nemá. Navíc toto neuvádění míst, kde se člověk vyskytuje, patří k obecným bezpečnostním doporučením chování kdekoli na internetu, tedy i zde na seznamce. Je opravdu bezpečnější takové osobní věci sdělovat až když se člověk přesvědčí, že ten, s kým komunikuje, jej nijak neohrožuje. Chápu, že je obtížné bez podrobností o věku nebo místě pobytu na inzeráty odpovídat. Pak je asi na zvážení, zda by nebylo lepší napsat si inzerát, kde uvedete vše podstatné vy sama, nebo zda by vám nevyhovoval nějaký úplně jiný typ seznamky někde jinde.

     • Myslim si, že důvodům z Vaší strany rozumím. Respektuji je.
      Čtu, že i Vám vyplývají, pro mě, pouze dvě možná řešení 🤔🙂.
      Dělám si teď o sebe trochu starost, když uvazim to kolika „no name“ inzerentkam, v jejichz inzerátu mesto chybí, odpovidam to z kterého města jsem 🤔🤭.
      Uvažují, že to že jsem z mesta ….. již nikomu nesdelim ani se na to nikoho nezeptam a že se tak pravděpodobně virtualne seznámím 🤔.
      Uvažují z toho duvodu ještě pro sebe, jako třetí a tedy pro mě bezpecnejsi, možnost využít služeb placené seznamovací agentury.