Adresa
Sedláčkova 216/19
Plzeň 3


301 00
Česká republika


Kdo loni nestihl žádný z krátkých filmů na Mezipatrech, má během Pilsen Pride jedinečnou příležitost to napravit. Kompilace šesti krátkých snímků představí to nejlepší z loňské krátkometrážní soutěže – ať již letně poetický snímek Kopřiva, krvavou komedii Ahoj, tady máma, nebo novozélandské drama z prostředí karavanů Svět ve tvém okně. Věřte, že o silné příběhy a humor nouze nebude.
 
Blok má vložené české a anglické titulky.
____________________________________________
Missed all the short films of last year´s Mezipatra? Pilsen Pride gives you a unique opportunity to see some. A compilation of six short films presents the best of last year´s short films competition – be it a summer poetic movie The Nettle, a bloody comedy Hi, It’s Your Mother or a drama taking place in a caravan town The World in Your Window from New Zaeland. Trust ut, there will be no lack of humour or strong stories.
 
With Czech and English subtitles.

Akce

  • V tomto místě konání nejsou žádné akce.
  • Pilsen PrideKdo loni nestihl žádný z krátkých filmů na Mezipatrech, má během Pilsen Pride jedinečnou příležitost to napravit. Kompilace šesti krátkých snímků představí to nejlepší z loňské krátkometrážní soutěže – ať již letně poetický snímek Kopřiva, krvavou komedii Ahoj, tady máma, nebo novozélandské drama z prostředí karavanů Svět ve tvém...