• Blanka zveřejnil aktualizaci před 2 roky, 8 měsíci

  Milí běžci, milé běžkyně,

  přinášíme skvělou zprávu – charitativní běh Fun&Run s doprovodným programem, který každý rok plánujeme u příležitosti Mezinárodního dne proti homofobii, transfobii a bifobii, letos bude! Již tradičně proběhne v pražských Žlutých lázních a to v neděli 16. května. Pokud by vládní nařízení závod neumožnila, budeme Vás informovat o náhradním termínu akce.

  Délku závodu si můžete vybrat sami – buď 5 nebo 10 km. Na základě registrace obdržíte e-mailem výzvu k zaplacení registračního poplatku, který je do konce února ve výši 300 Kč, poté 400 Kč a pokud chcete platit až na místě před závodem, tak 500 Kč. Výtěžek běhu, který je určen pro běžce*kyně i neběžce*kyně, jde každoročně na provoz bezplatné on-line LGBT+ poradny Sbarvouven.cz a Domu světla, centra pomoci pro klienty*ky s HIV/AIDS, jejich přátele a rodiny.

  REGISTRACE NA FUN&RUN 2021

  Pro bližší informace ohledně programu navštivte stránky Fun&Run. Pokud se chcete zapojit jako firma a máte zájem o hromadnou ragistraci, ozvěte se mi prosím na email lenka.bartova@praguepride.com.

  Dear runners,

  we are happy to announce that our annual charity run Fun&Run which we organize on the occasion of The International Day Against Homophobia, Transphobia and Biphobia is going to happen even this year! As usual, the location will be Žluté lázně in Prague and the date is Sunday, May 16th. In case we are forced to postpone the date of the run due to government restrictions, we will keep you informed.

  You can choose from two running routes – 5 or 10 km long. Upon your registration, you will receive payment instructions for the registration fee which is 300 CZK till the end of February, then 400 CZK and if you want to pay right before the start it will be 500 CZK. All proceeds from the run will be donated to the LGBT+ peer-to-peer mentoring service Sbarvouven.cz and to The Lighthouse, a center for all people affected by HIV/AIDS, their friends, and their families.

  FUN&RUN 2021 REGISTRATION

  For more information visit the Fun&Run website. If you want to run with your colleagues as a team for your company, please contact me at lenka.bartova@praguepride.com.

  Lenka Bártová
  Organizátorka Fun&Run / Fun&Run Organizer