Groups directory

 • Logo skupiny CHANGE
  aktivní před 12 hodinami, 29 minutami

  TAK JEŠTĚ ZMĚNA – včerejší překlopení skupiny z veřejné na soukromou sebou neslo i ztrátu viditelnosti akcí skupiny pro ostatní členky Lesba.cz, což není žádoucí, protože samozřejmě chceme, aby informace o konání akcí vidělo co nejvíce holek, které se jich budou chtít účastnit – takže skupinu nastavím nakonec tak, že jí opět změním na veřejnou ovšem s tím, že následné KONKRÉTNÍ INFORMACE O KONÁNÍ AKCÍ dostanou jen ověřené členky skupiny (toto se ale nebude týkat všech akcí – akce, které organizuji a připravuji ve spolupráci nebo se budou pořádat v klubech, zveřejníme kompletně s viditelností pro všechny).

  Organizace L srazů s různými společenskými, kulturními a sportovními aktivitami (včetně výletů) s možností seznámení pro nezadané L ženy bez ohledu na věk či bydliště (budeme rády, když se akcí budou účastnit i mimopražské)☺

  Tato skupina je veřejná a její připravované akce jsou viditelné pro všechny členky Lesba.cz (resp. pro všechny návštevníky tohoto portálu). Nicméně konkrétní informace o připravovaných akcích (jako je MÍSTO a ČAS srazu před akcí, popř. přesný ČAS a MÍSTO KONÁNÍ akce) dostane jen členka skupiny, kterou již znám a nebo nová členka, která mi zašle na sebe telefonní kontakt a zavoláme si – čímž já zároveň ověřím, že se jedná opravdu ”o ženu”. Nechci přesné informace o konání těchto akcí s ohledem na ostatní ”ověřené” členky skupiny sdělovat všem virtuálním ”anonymům”.

  Jelikož CHANGE běží už 5 let, tak je to ”značka” prověřená časem a má podporu majitelky serveru Lesba.cz – takže nemusíte mít obavu mi dát svůj kontakt a pak si se mnou vyměnit sms nebo zavolat:-) Sdělené kontakty (e-mail i telefonní číslo) nikomu dalšímu bez Vašeho souhlasu nepředám – toto pravidlo bezvýjimečně ctím.

  Výše uvedené nastavení je z důvodu selekce ”neseriozních” osob (třeba i chlapů) a z důvodu, aby přesné informace o akcích neviděl úplně každý, kdo na tyto stránky zavítá. Tedy je to opatření k zachování seriózní účasti a ”soukromí” při konání […]

  Veřejná skupina / 48 členek
 • Logo skupiny High Art
  aktivní před 1 dnem, 6 hodinami

  Lesbické filmy, knihy, výstavy, umění. Tipy, dop […]

  Veřejná skupina / 4 členky
 • Logo skupiny lesba.cz
  aktivní před 1 dnem, 6 hodinami

  Technická podpora, členské záležitosti a novinky o serv […]

  Veřejná skupina / 12 členek
 • Logo skupiny Rozdílné Rytmy Praha
  aktivní před 1 dnem, 13 hodinami

  Neformální s […]

  Veřejná skupina / 12 členek