Registrace do klubu lesba.cz je snadná. Stačí vyplnit několik níže uvedených údajů, aktivovat členský účet odkazem, který vám přijde e-mailem, a můžete se zapojit do virtuální činnosti klubu lesba.cz. Dodržujte přitom, prosím, zákony a pravidla serveru. Před registrací si, prosím, pročtěte Bezpečnostní doporučení. Je-li zapnutý režim se schvalováním členek, pak je pro psaní příspěvků na stránku vaší aktivity, pro zakládání vlastních skupin, žádosti o členství v již existujících skupinách nebo pro navazování přátelství s ostatními členkami třeba vyčkat na schválení členství provozovatelkou serveru. V případě odmítnutí členství se veškerý vámi zadaný obsah smaže. Děkuji a přeji hezkou zábavu či úspěch v seznámení.

Podrobnosti účtu

Podrobnosti profilu

Jméno (povinné)

Toto pole mohou vidět vidět: Všichni

Pravidla a podmínky užití

Na registraci na tomto serveru není právní nárok. Je-li zapnutý režim se schvalováním členek, pak členky schvaluje nebo odmítá provozovatelka. Pro odeslání žádosti o členství je nutné si přečíst a souhlasit s Pravidly a podmínkami užití serveru lesba.cz, Pravidel ochrany osobních údajů, včetně používání cookies a Pravidel pro inzerci.
Souhlasím s Pravidly a podmínkami užití serveru lesba.cz, Pravidly ochrany osobních údajů, včetně používání cookies a Pravidly pro inzerci. Potvrzuji, že je mi více než 16 let.