• lesba.cz zveřejnil aktualizaci ve skupině Logo skupiny lesba.czlesba.cz před 1 rokem, 4 měsíci

    Asi jste si všimly, že několik měsíců postupně docházelo k drobným změnám. Dnes jsem celý proces završila dokončením velkých aktualizací našich nejdůležitějších podprogramů, tedy klubu a inzerce (a nepříliš používaného kalendáře akcí).
    Bohužel je trochu problém s počeštěním, protože se nám nechtějí načítat individuální překlady a ty, které nabízejí podprogramy, nejsou kompletní a sem tam jsou dost hloupé. Za to se omlouvám, nejsem schopná s tím zatím nic udělat. Doufám, že většina z nás si s angličtinou poradí, než budou překlady zase fungovat.
    Dalším problémem je vkládání záhlaví skupiny do zprávy o připojení další členky v přehledu aktivit. Nepovedlo se mi najít v nastavení možnost toto vypnout. Je to trochu rušivé, ale na druhou stranu to působí jako propagace skupiny. Snad si na to zvykneme.
    Nově proběhly také velké změny v kalendáři akcí (událostí). Opět zde zřejmě půjde o to si na ně zvyknout. Jako pozitivní se mi zdá možnost přidat si akci do některých často používaných plánovacích kalendářů.
    Děkuji za pochopení problému s počeštěním a přeji vám všem krásnou druhou polovinu prázdnin.