• Líba zveřejnil nový komentář aktivity před 2 týdny, 6 dny

  Ahoj, Hanko, omlouvám se, že jsem se neozvala na tvojí poslední zprávu tady. Měla jsem nejdřív děsnej fofr v práci, že jsem jí dodělávala i doma po večerech (daně) a tenhle tejden mam v bytě rekonstrukci – čili celý dni uklízim s hadrem v ruce 8(((. Dneska jsem se teprve dostala k PC. Prostě jsem to nestíhala:).
  Proč jsi tady smázla tu výzvu n…[Číst více]

 • Líba zveřejnil aktualizaci ve skupině Logo skupiny VyletniceVyletnice před 1 měsícem, 2 týdny

  Tuhle sobotu 5.9. pojedu zas na výlet do Českýho Krumlova, protože je tam nádherně, bude hezky – 23 stupňů a je tam zajímavá výstava architektury z 1. republiky. Pokud vás to nebude zajímat, můžeme se projít po městě nebo navštívit zámek.
  Chápu, že min. pátek to bylo na poslední chvíli, tak teď aspoň s 1denním předstihem,abyste si to mohl…[Číst více]

 • Líba zveřejnil aktualizaci ve skupině Logo skupiny VyletniceVyletnice před 1 měsícem, 3 týdny

  Zítra pojedu na výlet do Č. Krumlova na 1 den – procházka po st. městě, kafe + občerstvení, odjezd do Prahy v 18 hod. Prej bude docela hezky a já mám v práci volno. Pokud byste nekdo měly čas a chuť se přidat, tak autobus regiojetu odjíždí v 9:00 z aut. nádr. Praha Smíchov, Na Knížecí, z nást. 1.:)

 • Líba zveřejnil aktualizaci ve skupině Logo skupiny VyletniceVyletnice před 2 měsíci

  Minulý pátek jsem byla na výletě v Drážďanech za známými na 1 den a bylo to super.:) Už jsem tam byla potřetí a pořád tam nacházím nějaký hezký místa.
  Tentokrát jsem navštívila tamní Zoopark – trochu to připomíná Stromovku v Praze. Je to krásný město – můžu ho všem doporučit na výlet.
  Líba

 • Ahoj, Janais,
  nic si z toho nedělej. Já jsem měla stejnou zkušenost bohužel před měsícem. Tentokrát to byl Marlene? – už si to naštěstí nepamatuju. Moc mě to „potěšilo“, fakt.:( A pak jsem se dočetla od administrátorů, že nás bylo takových víc, co jsme dostaly jeho mail v češtině a angličtině.
  Líba

 • Líba zveřejnil nový komentář aktivity před 3 měsíci

  Jéjda, tak to mě mrzí, že jsem tu před rokem a něco nebyla:(. Sice nemám žádnýho chlupatýho kamoše ani kámošku, ale na procházku a kafíčko na nějakým hezkým místě, to já určitě můžu, to bych určitě prišla.:) Budeš nějakou takovou pozvánku někdy zase vyhlašovat, Elise? Třeba by se některá z holek přidala taky.:)

 • Líba zveřejnil aktualizaci ve skupině Logo skupiny Letma setkani PrahaLetma setkani Praha před 3 měsíci, 1 týdnem

  Ahoj, holky, jsem Líba 180/71:). Mám smysl pro humor, jsem relativně inteligentní 🙂 a ráda bych zašla občas s nějakou sympatickou/ýma a inteligentní/ma kamarádkou/ama do kina, na výstavu nebo popovídat si někam na kafe nebo čaj – ráda mj. chodím do klidnejch kaváren. Byla bych ráda, kdyby se tak vytvořila pak i třeba nějaká skupinka na různý obča…[Číst více]

 • Líba zveřejnil aktualizaci ve skupině Logo skupiny Singles in PragueSingles in Prague před 3 měsíci, 1 týdnem

  Ahoj všem, jsem Líba. Jsem z Prahy, 180/71,se smyslem pro humor. Ráda bych tu našla aspoň kamarádku/y třeba na schůzky do kina, divadla, výstavu, u kafe, čaje:) na kus řeči atd.,pak třeba výlety atd. To vám holky stačí, se tu jenom přihlásit?;)

 • Líba se stal registrovaným členem před 3 měsíci, 1 týdnem