• Líba zveřejnil aktualizaci ve skupině Logo skupiny VyletniceVyletnice před 8 měsíci, 1 týdnem

  Tuhle sobotu 5.9. pojedu zas na výlet do Českýho Krumlova, protože je tam nádherně, bude hezky – 23 stupňů a je tam zajímavá výstava architektury z 1. republiky. Pokud vás to nebude zajímat, můžeme se projít po městě nebo navštívit zámek.
  Chápu, že min. pátek to bylo na poslední chvíli, tak teď aspoň s 1denním předstihem,abyste si to mohly rozmyslet:). Diskutovat můžem po cestě nebo tam třeba u kafe nebo něčeho jinýho ;).
  Takže v sobotu před 9:00 na autobus. nádraží Na Knížecí v Praze 5 – Smíchově, nást. 1 bus regiojetu.:)
  Jo, abych nezapomněla, neberte si podpatky! 😉

  • Ahoj Líbo, líbí se mně Tvoje aktivity, hezká města, spojená s výstavám… Do toho Krumlova bych jela hned😉… Az bude zase „něco“, ráda se připojím… 🙂… Slunce v duši všem 🌞.. Daniela

   • Ahoj, Danielo, to jsem fakt moc ráda.:-)
    To je škoda, že ses v září nepřipojila ke mně, když jsem do toho Krumlova jela:). Nijak nepřeháním, když napíšu, že je to fakt magický město, pokud jsi romantická duše jako já. Procházky po městě jsou tam fakt úžasný. A když jsi unavená, sedneš si do nějaký kavárničky s výhledem na řeku a jenom na tu nádheru zíráš… 😉 Zrovna tak je hezká i stará Olomouc.
    Plánuju do toho Krumlova jet znova tak asi v červnu, až bude teplo a už snad nebudou tyhle omezení – možná i na víkend – užít si i večerní procházku..:) Dám vědět mnohem dřív než v září – aspoň tak tejden dopředu jako svojí událost.
    V únoru tady plánuje Zdeňka nějaký setkání v Praze. Tam jsem se už přihlásila.
    Líba 🙂