• Blanka zveřejnil aktualizaci před 2 roky, 8 měsíci

  Milí přátelé, milé přítelkyně,

  Je to doma! Pod peticí za manželství pro všechny díky vám přibylo dalších 70 000 online podpisů a celkem tak máme 140 000 podpisů. Je to další historický milník na naší společné cestě za jednou láskou, jedním manželstvím a rovností lidí v České republice. Děkujeme.
  Podpisy pod online petici jsme začali sbírat v srpnu 2020. Jen během prvního týdne přibylo pod peticí 24 000 podpisů. Od té doby jste sdíleli výzvy k podpisu petice a vytvořili stovky příběhů na sociálních sítích. Připojovali se známé osobnosti, organizace, firmy, ale hlavně i naše mámy, tátové, příbuzní, přátelé nebo kolegové.

  POJĎME ZÍSKAT 200 000 PODPISŮ
  I díky obrovskému úspěchu petice bylo projednávání naší novely opět zařazeno na program Poslanecké sněmovny minulý týden. K jednání se Sněmovna dostala, ale jen na 4 minuty. Věříme, že se k projednávání opět vrátí po 23. březnu, kdy schůze pokračuje. I kvůli tomu jsme se rozhodli, že budeme ve sběru podpisů pokračovat. Pojďme proto získat dalších 60 000 podpisů pod online peticí a budeme mít krásných 200 000. To je přece mnohem hezčí číslo😍

  DOKUMENT O MANŽELSTVÍ PRO VŠECHNY LÁME REKORDY
  Dobrých zpráv není nikdy dost. Tvůrčímu týmu režíseky Báry Chalupové se podařílo vybrat již 600 000 Kč v národní sbírce na dokončení filmu Zákon lásky. Další vybrané peníze pomohou film šířit do zemí východní Evropy. Sbírka běží ještě další 2 týdny do 31. března. Už jste viděli trailer dokumentu? Víte, že stále přibývají nové odměny?

  CHCI VIDĚT TRAILER A ODMĚNY

  Díky za to, že jste s námi. Slova podpory, která nám denně posíláte, jsou pro nás palivem do našich férových motorů. Sledujte náš Twitter, kde přinášíme vše co se kolem manželství šustne i nejaktuálnější informace o vývoji jednání ve Sněmovně.

  Váš tým Jsme fér