Základní údaje

Jméno

Blanka

O mně

Na úvod

Srdečně Vás zveme na schůzky lesbických, bisexuálních, transgender a sympatizujících žen, které uznávají a hájí jejich práva (NEJEN) z Prahy.

Rozdílné Rytmy (RR) jsou otevřená skupina dívek a žen z Prahy a okolí, které si občas potřebují promluvit „mezi sebou“. Věnujeme se diskusím a přednáškám na témata, která jsou nám blízká. Občas si také zahrajeme bowling, volejbal, stolní tenis i jiné hry (sportovní i třeba jen deskové), a chodíme na výlety. Navštěvujeme zajímavé výstavy a pražská muzea. Každoročně pořádáme celorepublikovou akci „Dámská Jízda“, která funguje jako sraz všech ženských spolků v ČR, od kteréžto očekáváme udržení kontaktu s těmito spolky a hlavně víkendovou pohodu v přírodě. Vítány jsou ženy všech generací, které chtějí trávit aktivně volný čas.

POKUD MÁTE CHUŤ SE AKTIVNĚ PODÍLET NA PŘÍPRAVĚ PROGRAMU, NEBO VÁM ZDE CHYBÍ AKCE, O KTERÉ SI MYSLÍTE, ŽE BUDE ZAJÍMAVÁ, PROSÍM NAPIŠTE NÁM NA E-MAIL ( rozdilnerytmy@seznam.cz) . JAK ZAJÍMAVÝ A BOHATÝ PROGRAM BUDEME MÍT ZÁLEŽÍ NA NÁS.

Jsme na facebooku : https://www.facebook.com/groups/152800516582/

www

http://www.rozdilnerytmy.blog.cz