Chcete-li kontaktovat provozovatelku serveru lesba.cz, můžete využít tento formulář.

Formulář můžete využít také pro nahlášení závadného obsahu, který je v rozporu se zákony nebo pravidly. Pro rychlejší vyřízení přidejte také odkaz na stránku, na níž se nachází a pro jistotu ještě popište o jaký přesně obsah se jedná (např. stránka aktivity členky … datum … napsala …). Při nahlašování obsahu je nutné přidat také krátké zdůvodnění (např. Bez dovolení zkopírovala mou báseň, kterou jsem zveřejnila zde: [odkaz na báseň].).
Nahlášenému obsahu se bude věnovat provozovatelka serveru, která věc vyřídí nejpozději do 30 kalendářních dnů. Bude-li třeba Vaše dovysvětlení, prodlužuje se tato lhůta o dobu Vaší nečinnosti.

Pro členky bude v obou případech výhodnější využít komunikaci prostřednictvím soukromé zprávy z profilu členky lesba.cz.

Není nutné vyplňovat.
Tato položka je nezbytná, protože bez ní bych Vám nemohla odpovědět.
Tato položka je nezbytná, abychom se vyznali v případné následné komunikaci.
Tato položka je nezbytná, protože bez ní byste mi vlastně ani nepsali. 🙂
Tento formulář posílá data rovnou na emailovou adresu provozovatelky serveru a nikam jinam je neukládá. Jde tedy o soukromou korespondenci mezi Vámi a provozovatelkou serveru. Než tuto zprávu pošlete, prosím, ujistěte se, že vyplněné údaje posíláte z vlastní vůle. To poté, prosím, potvrďte zaškrtnutím souhlasu. Bez toho formulář Vaši zprávu neodešle. Děkuji za Váš čas. Monika