Vítejte v seznamce lesba.cz, která je určena především pro navázání dlouhodobých partnerských vztahů.
Hledáte-li pouze erotické povyražení, najděte si k tomu, prosím, jiný web.
Inzeráty si může prohlížet kdokoli. Zadávat inzeráty a odpovídatí na ně mohou pouze členky. Před registrací si, prosím, pečlivě přečtěte Bezpečnostní doporučení, Pravidla a podmínky užití serveru lesba.cz i Pravidla pro inzerci. Členstvím získáte přístup ke všem stávajícím i budoucím členským funkcím.

27. 7. 2021 V inzerci se vyskytla chyba při změně e-mailové adresy. Změníte-li si v profilu e-mailovou adresu, v inzerci zůstane původní adresa. Než bude vydána oprava, je jedinou možností změny e-mailové adresy u inzerátu můj zásah, proto prosím, oznamte mi změnu s uvedením původní i nové e-mailové adresy, ideálně prostřednictvím kontaktního formuláře. Omlouvám se za potíže a děkuji za pochopení.

Upozorňuji: Chcete-li při zrušení registrace smazat svůj inzerát, je třeba nejdříve smazat inzerát a až poté zrušit registraci!.

Parťačka

Ahojky,hledám kámošku nebo partu lidiček ze západu Čech,Mariánky,Tachov,Stříbro a okolí na výlety,sport,zábavu...vymyslet se dá cokoliv,prosím 30+,já 35let.
14. května 2022
Celkový počet zobrazení: 23

Děvče na výlety

Hledám sympatickou slečnu, která ráda cestuje a uvítala by společnost ženy těsně před čtyřicítkou z jižních Čech.
8. května 2022
Celkový počet zobrazení: 38

Spolecnost, zabava

Ahoj, Rada bych se ucastnila spolecenskych udalosti i se treba zapojila do spolecenskeho deni. Nicmene si uvedomuji, ze o zadnych,…
29. dubna 2022
Celkový počet zobrazení: 182

Parťačka

Najde se parťačka/kamarádka které se nechce sedět doma? výlety do hor, různé sporty, ale i kino,relax atd.. Je mi 36let..MS…
22. dubna 2022
Celkový počet zobrazení: 116

Hledám kámošku na dopisování

Ahoj, hledám nějakou kamarádku, se kterou bych si mohla dopisovat a třeba se i někdy setkat a podnikat spolu nějaké…
22. prosince 2019
Celkový počet zobrazení: 983