Vítejte v seznamce lesba.cz, která je určena především pro navázání dlouhodobých partnerských vztahů.
Hledáte-li pouze erotické povyražení, najděte si k tomu, prosím, jiný web.
Inzeráty si může prohlížet kdokoli. Zadávat inzeráty a odpovídatí na ně mohou pouze členky. Před registrací si, prosím, pečlivě přečtěte Bezpečnostní doporučení, Pravidla a podmínky užití serveru lesba.cz i Pravidla pro inzerci. Členstvím získáte přístup ke všem stávajícím i budoucím členským funkcím.

Používáte-li gmail a nedostáváte odpovědi na inzerát, doporučuji zkontrolovat si na jeho webu spamový adresář - viz tento článek: Zprávy z lesba.cz a gmail. Spolehlivěji fungují české služby, které nabízejí emaily zdarma.

27. 7. 2021 V inzerci se vyskytla chyba při změně e-mailové adresy. Změníte-li si v profilu e-mailovou adresu, v inzerci zůstane původní adresa. Než bude vydána oprava, je jedinou možností změny e-mailové adresy u inzerátu můj zásah, proto prosím, oznamte mi změnu s uvedením původní i nové e-mailové adresy, ideálně prostřednictvím kontaktního formuláře. Omlouvám se za potíže a děkuji za pochopení.

Upozorňuji: Chcete-li při zrušení registrace smazat svůj inzerát, je třeba nejdříve smazat inzerát a až poté zrušit registraci!.

SILVESTR

Ahoj hledám ženskou na společné strávení Silvestra 1-3 dny může to být třeba jen někam zajít o silvestrovské noci. Ale…
1. prosince 2023
Celkový počet zobrazení: 100

JE TO MARNÉ, JE TO MARNÉ, JE TO MARNÉ

Ty inzeráty celkově. Realita je realita. Protože schovávat se za přezdívky, vychvalovat se do nebe a chtít najít svojí "královnu",…
29. listopadu 2023
Celkový počet zobrazení: 152

Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo 😉

„Pokud nemůžu změnit vůli Nebe, měl bych pohnout Peklem“, řekl Aeneas, bájný zakladatel římského národa. V prosinci LASERGAME CHANGE AKCE…
26. listopadu 2023
Celkový počet zobrazení: 123

🌈

Napíšeme si?
9. listopadu 2023
Celkový počet zobrazení: 77